Krátká vycházka po práci

Vladimird Kapal | Kvě 17, 2021 | Zprávy od vody

Ahojte rybári a rybárky,
Zase sa hlásim po úspešnej krátkej vychádzke na miestny rybník. Ráno keď som bol na brigáde, kamaráti mi volali či nepôjdem po práci na ryby, bez váhania som súhlasil a po práci som naložil veci do auta. Pri tomto ruchu som totálne zabudol na to, že sa mi z poslednej vychádzky minulo PVA a miestne kamenné rybárstvo bolo už zatvorené, tak som šiel k vode s tým, že budem rád za menšieho kapríka. Použil som, tak ako na poslednej vychádzke, aktiv krill so suchým dipom s príchuťou oliheň na obidve udice. 
Po nahodení som to tam nechal približne hodinku a v tom prišla neskutočná jazda a po zaseknutí ryby som už tušil že to nebude žiaden „násaďák“. 40 minút boja prinieslo takéhoto nádherného šupíka o váhe 14kg, do metru mu chýbalo 6 centimetrov.

 

 

Pri zdolávaní tohto krasavca sa mi rozpípala aj druhá udica, poprosil som kamaráta aby to šiel zdolať, na druhom konci udice bol taktiež kapor okolo 70cm, ktorého hneď vyháčkoval vo vode. 
Po fotení som opäť nahodil a do 15 minút mi prišla ďalšia jazda a taktiež priniesla krásneho šupináča    o váhe 7 kg.

 

 

Bez použitia akéhokoľvek krmenia, čisto na boilies pod háčkom som nadmieru spokojný s touto krátkou vychádzkou a môžem ďakovať Svätému Petrovi že mi doprial takéto nádherné ryby.
Petrov zdar!
@luboturis pre Beastcarp