Krátka nočná vychádzka

Vladimird Kapal | Kvě 16, 2021 | Zprávy od vody

Zdravím rybári a rybárky 
Po prebratí koncoročného vysvedčenia som vybehol na krátku nočnú vychádzku na miestnu moju obľúbenú vodu, cez deň som zvolil nástrahu aktiv boilies s príchuťou krill spolu so suchým dipom s príchuťou oliheň. Na túto kombináciu sa mi úspešne podarila zdolať jedna dorostenecká „zubatá“ pri vyťahovaní montáže z vody. 
 

Po zotmení som volil momentálne veľmi obľúbený ronnie rig spolu s popkou purple squid, ktorá nad ránom priniesla tohto neskutočného bojovníka s váhou niečo málo cez 8 kíl, ideálny budíček čo  poviete ?
 

 

Po zbalení všetkých vecí a po dospaní večera som opäť vybehol aspoň na 3 hodinky k vode, ktorá mi dopriala tohto krásneho šupíka, ktorému zachutilo aktiv boilies krill so suchým dipom oliheň.

 

 

Musím podoknúť že na tejto výprave som nekrmil ani kobrou ani raketou, k háčiku som dával len 4-5 guličiek aktiv krillu na PVA šnúrke a každú nástrahu na háčiku som dipoval v spomínanom suchom dipe. Aj cez menšiu aktivitu rýb sa mi podarilo úspešne zdolať 2 kaprov a jednu náhodnú šťuku, takže túto vychádzku považujem za úspešnú.
Petrov zdar!